SAVANORIAVIMAS

Taigi taigi iš karto prie pasiūlymo.

Kviečiame savanoriauti Palangos miesto švenčių, koncertų, įvairių renginių metu, padėk įgyvendinti jaunimo pasiūlytas iniciatyvas, parengtus projektus ir dar daugiau. Kiekvienas ras veiklos pagal savo norus ir galimybes!

Norintiems tapti Palangos kultūros ir jaunimo centro savanorių komandos nariu, pirmiausia reiktų užsiregistruoti: (anketa)

Savanoriška veikla gali būti labai įvairių formų - savanoriška veikla ir savanoriška tarnyba, nacionalinė ir tarptautinė savanoriška veikla, trumpalaikė ir ilgalaikė. Palangoje galima dalyvauti ir jaunimo savanoriškoje tarnyboje, kuri trunka 6 mėn. ir vyksta tik patvirtintose organizacijose, su mentoriais ir kuratoriais. Taip pat galima įsitraukti į ilgalaikę, trumpalaikę ar net vienadienę savanorišką veiklą!

SAVANORIŲ MOKYMAI

Birželio 11-12 d. Palangoje vyko jaunimo mokymai, skirti renginių ir iniciatyvų organizavimui bei įgyvendinimui. Mokymai buvo skirti jaunuoliams, kurie nori tapti aktyviais savo bendruomenės nariais ir prisidėti prie jos vystymosi.

Mokymų metu jaunimas turėjo galimybę geriau išmokti kaip organizuoti renginius: kaip ieškoti renginių remėjų, partnerių, kaip bendrauti su žmonėmis, planuoti laiką, susidėlioti prioritetus ir kaip įgyvendinti savo idėjas. Taip pat vyko viešo kalbėjimo pamokos ir Jaunimas turėjo galimybę pasimokyti aiškaus, suprantamo, paveikaus kalbėjimo meno.

Šie mokymai buvo labai svarbūs Palangos jaunimui, nes jie suteikė galimybę įgyti naujų žinių ir įgūdžių, kurie padės jiems tapti aktyviais savo bendruomenės nariais. Šie mokymai taip pat padės jaunimui geriau suprasti savo vaidmenį renginiuose ir prisidėti prie jų įgyvendinimo.

Mokymai buvo dalis Palangos jaunimo iniciatyvų projekto „Jaunimo vasara 770”.

Gegužės 13 d. vyko Palangos jaunimo savanorių mokymai. Pagrindinės mokymų temos buvo :

renginių planavimo, organizavimo ir įgyvendinimo pagrindai

darbas komandoje, atsakomybių pasiskirstymas ir jų laikymasis.

Džiaugiamės, kad galėjome jaunimui suteikti galimybę iš karto gautas teorines žinias pritaikyti praktikoje. Lilijos Žukauskienės ir Lietuvos Raudonasis kryžius Klaipėdos skyrius jaunimui padarė staigmeną. Atvyko pas mus į svečius ir paprašė paruošti LRK savanorių ekipažo turo po Lietuvą sutikimą. Su gauta užduotimi mūsų savanoriai susitvrkė puikiai.

Sekite naujienas, nes bus daugiau jaunimo savanorių mokymų ir nepamirškite registruotis.