„Jaunimo savaitė Palangoje“ 2022

Kas tu?“ „Aš esu aš.“

Ačiū Radvilė Kucevičiūtė už profesionalias foto bei visiems, kurie fiksavo akimirkas per Gretos fotoaparatą. Visas, visas, visas, visas fotografijas galima rasti FB @PalangosJaunimoErdvėBeStogo

Organizatoriai: >Palangos miesto savivaldybė >Palangos kultūros ir jaunimo centras >Palangos atvira jaunimo erdvė „Be stogo“ >Palangos miesto savivaldybės jaunimo reikalų taryba.

Jaunimo savaites 2022 programa

Jaunimo vasaros festivalis Palangoje „Saulės jūra“ 2022

Neformali Palangos jaunimo grupė Keičiam Palangą kvietė į pirmąjį tokį festivalį Saulės jūra, kuris vyko jaunimo savaitės metu rugpj. 10-12 d.

Organizatorius: Neformalūs „Keičiam Palangą“

Projekto vadovė: Gabija Stankevičiūtė

Projektą rašė: Greta Miščikaitė

Turi idėjų ar pasiūlymų? Parašyk el.p. neformalus.keiciampalanga@gmail.com

Jaunimo vasaros akademija'22

Birželio 8-10 dienomis Palangoje judėjo aktyvus jaunimas ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Palangos miestų partnerių užsienyje – kurorte vyko Jaunimo vasaros akademija. Šio renginio šūkis – „Kartu mes galime daug!“ – atskleidžia jo esmę bei jaunuoliams primena, kad bendra veikla ir bendri tikslai sutelkia bendruomenę ir įgalina ją sėkmingoms veikloms.

Jaunuoliai dalyvavo bendrose diskusijose, kūrybinėse dirbtuvėse, darbo grupėse, buvo rengiamos sportinės, orientacinės rungtys bei kitos veiklos.

Birželio 9 d. 20 val. ir Jaunimo vasaros akademijos renginio dalyvių, ir jaunuolių iš visos Lietuvos laukė staigmena, Palangos miesto savivaldybės dovana Lietuvos jaunimui Lietuvos ir Europos Jaunimo metų proga – NEMOKAMAS koncertas Palangos koncertų salėje! Tad Lietuvos jaunimas susirinko į siautulingą, gerų emocijų ir įspūdžių kupiną Leon Somov & Dileta koncertą.

„Keliaujantis kinas“ 2021

Palangos jaunimas suorganizavo renginį „Keliaujantis kinas", kurio metu buvo rodomi dokumentiniai filmai. Vėliau vyko diskusijos rodytų filmų tema. 7 filmai, 7 vietos + diskusija.

Diskusijas ir pokalbius moderavo: Martyna Sumaryuk, Asta Tiškutė ir Greta Miščikaitė

Vedėjos: Martyna Sumaryuk, Julija Naraškevičiūtė ir Greta Miščikaitė

Šiek tiek fotkino: Adrija Maciulevičiūtė, Greta Miščikaitė

Draugai: 8su1/2", Be stogo", Socialinis sufleris"

Juridinis asmuo: Palangos kultūros ir jaunimo centras

Projekto vadovė ir projektą rašė: Greta Miščikaitė

Jaunimo savaitė Palangoje“ 2021

„Kaip tu?“ „Puikiai!“

Palangos kultūros ir jaunimo centras kartu su atvira jaunimo erdve „Be stogo“ pasirūpino visos savaitės pramogomis, kurios visų pirma skirtos jaunimui nuo 14 iki 29 metų, tačiau sulaukė visų! Kvietėme miesto gyventojus ir svečius atrasti, ką galima veikti kiekvieną dieną Jaunimo savaitės metu: dalyvauti jaunimo renginiuose, varžybose, žygyje ar kokteilių vakarėlyje bei naujai atrasti ir išbandyti, kas jau vyksta Palangoje (nemokamai nueiti į sporto treniruotę, koncertą, muziejų, filmų vakarą ir kt.).