JAUNIMO INICIATYVOS

Neformali Palangos jaunimo grupė Keičiam Palangą

Keičiam Palangą nuo 2021 m. | Veiklos skirtos jaunimui (14-29m.)

Veiklų iniciatyvos:

1. „Spalvotos plytos“ - mozaikų kūrimas.

2. „Mokinių žodis“ - dalinimasis mokinių matomomis mokyklose esamomis problemomis ir jų sprendimo ieškojimu, organizavimu (pvz.: apklausos kūrimas dėl mokytojų taikomų metodų, kaip ir kodėl mokinys jaučiasi mokytojo klasėje).

3. „Renginiai“ - didesnių ir mažesnių miesto veiklų/renginių organizavimas.

4. „Nematomos instaliacijos“

Nors po truputį. Ši neformali Palangos jaunimo grupė sukuria galimybę pasigrožėti nematomom ir matom instaliacijom. Lauke kultūriškai prisėsti ir pailseti ne sezono metu. Pamatyti medžių paskirtį kaip ekraną filmui ar akvariumą. O jeigu jau labai nemalonus oras, gal skubant pro miestą, žvilgsnis užklius už spalvotų šaligatvio plytelių, ar suplėšitų knygų sienos. Na, o jeigu nelabai kas matosi, mieste galima išgirsti kaip sienos pasakoja pasakas, dainuoja dainas, kalba įvairiomis temomis, veda pamokėles preiviams. Daugiausiai šio kultūrinio grožio prie Palangos atviros jaunimo erdvės.

Prisijungimo taisyklė: sudalyvauti veikloje! Tai padaryti gali tapus/-ęs „Be stogo” gyventoja/-u arba Pkjc savanore/-iu. Jeigu veikla tau tinka ir patinka pridėsim į grupės info chat'ą. Ir vualia! Neformalios grupės narė/-ys.

Gal turi idėjų ar pasiūlymų? El. p. neformalus.keiciampalanga@gmail.com

Draugai: Palangos atvira jaunimo erdvė "Be stogo"

Steigėjai: Greta Miščikaitė, Sigitas Vasiliūnas, Rokas Sermontis, Hubertas Vindžigalskis, Justas Macijaukas ,Tomas Liorančas, Martyna Sumaryuk, Adrija Maciulevičiūtė.

Vadovė: Greta Miščikaitė